O nás

Zajistíme získání Průkazu energetické náročnosti budovy "Energetického průkazu" pro vaší nemovitost po celé ČR

  • Zajistíme technické posouzení a zaměření objektů pro zpracování průkazu po celé ČR
  • Zpracování průkazu certifikovanou osobou s garancí objektivity kvality
  • Rychlý a přehledný servis do několika hodin od objednávky klientem
  • Spolupráci s odborníky, odhadci nemovitostí, stavebními techniky

Jsme dynamicky se rozvíjející společnost, které se pohybuje na trhu s realitami již 10 let. V rámci svých služeb zajišťujeme zpracování energetických průkazů certifikovanou osobou.

Spolupracujeme pouze s energetickými auditory a autorizovanými osobami určenými zvláštním právním předpisem v oborech pozemní stavby, technologická zařízení staveb a technika prostředí staveb.

Co získám?

PENB = Průkaz energetické náročnosti budovy = Energetický průkaz obsahuje protokol prokazující energetickou náročnost budovy a její grafické znázornění.

PENB posuzuje veškeré vstupní energie na systémové hranici budovy. Jde tedy nejen o vytápění a ohřev teplé vody, ale i ochlazení, osvětlení, větrání atd.

Budova je zatříděna do třídy energetické náročnosti budovy A až G , přičemž písmeno A znamená energeticky nejšetrnější budovu, zatímco G nejméně šetrnou.

Kdo je oprávněn provádět energetické průkazy?

"Průkazy energetické náročnosti budov je oprávněn provádět pouze energetický auditor akreditovaný Ministerstvem průmyslu a obchodu a mít veškerá oprávnění k vystavování Průkazů energetické náročnosti budov."

Chcete prodat nebo pronajmout svůj dům nebo byt? Od 1. ledna 2013 jsou vlastníci budov a bytových jednotek povinni označit své nemovitosti energetickým štítkem a nechat vypracovat energetický audit, který je součástí průkazu energetické náročnosti budovy neboli PENB. Tato povinnost vyplývá z novely č. 406/2000 Sb. zákonem č. 318/2012 Sb. o hospodaření energií tzv. energetický zákonEnergetický průkaz Vám profesionálně zpracujeme. Naši odborníci navštíví váš dům a posoudí jeho stav. V případě, že nemáte projektovou dokumentaci, zjistí si sami veškeré potřebné údaje k vypracování energetického štítku. Spolupracujeme s energetickými specialisty, kteří působí v celé České republice. Každý den necháme posoudit desítky nemovitostí pro energetický průkaz budovy.

Kontakt

Kontaktní formulář

Email: *
Telefon: *
Obsah zprávy:
captcha